RAM Memory Team Group FF4D532G6000HC30DC01 DDR5
27 in stock
SKU: S5633333 Category:
Description
  • Type:
    • Memory (RAM)
    • DDR5
  • Speed: 6000 MHz
  • Memory Type:
    • DIMM
    • DDR5
  • Internal Memory: 32 GB
  • Format: 2 x 16 GB
  • Voltage: 1,25 V