RAM Memory Team Group FF3D532G6000HC30DC01 32 GB DDR5 SDRAM DDR5
1 in stock
SKU: S5633332 Category:
Description
  • Type:
    • Memory (RAM)
    • DDR5
  • Characteristics: Lighting RGB
  • Voltage: 1,35 V
  • Speed: 6000 MHz