Wall Charger Tucano MA-GAN65P-EU-W White 65 W
9 in stock
SKU: S55299624 Category:
Description
If you’re passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don’t miss even the slightest details, buy Wall Charger Tucano MA-GAN65P-EU-W White 65 W at an unbeatable price.
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Type:
    • Charger
    • Universal
  • Colour: White
  • Connections:
    • 2
    • USB-C x 2
  • Power: 65 W
  • Characteristics:
    • Universal
    • Fast and safe charging
  • Frequency: 50 – 60 Hz
  • Voltage: 110 – 240 V