Current Adaptor D-Link PSM-12V-55-B 12 V 3 A
3 in stock
SKU: S0212519 Category:
Description
If you’re passionate about IT and electronics, like being up to date on technology and don’t miss even the slightest details, buy Current Adaptor D-Link PSM-12V-55-B 12 V 3 A at an unbeatable price.
  • Voltage: 12 V
  • Amperage: 3 A
  • Cable length: 1,1 m
  • Product with plug: Yes
  • Type of plug: Plug EU
  • Type: Current Adaptor
  • Colour: Black
  • Connections:
    • USB
    • Ethernet LAN
  • Year: 2016
  • Height: 55 cm
  • Power: 36 W